NE ARAMIŞTINIZ?

Şirket Profilimiz

Boğaziçi Proje Mühendislik A.Ş. 2005 yılından beri ulaşım planlaması ve mühendislik sektöründe uzmanlaşmış alanında önde gelen tecrübeli bir firmadır. Ağırlıklı Türkiye’de olmak üzere yurtiçinde ve yurtdışında bitirdiği projelerle her geçen gün tecrübesini ve deneyimini arttırmaktadır. Şehirlerde daha güçlü, daha güvenli, sürdürülebilir, erişilebilir ve daha adil ulaşım sistemlerinin kurgulanmasında, ekonomik, sosyal ve çevresel etkenleri göz ardı etmeden, insan odaklı yaklaşımla temel prensiplerimizle uyumlu altyapı ve ulaşım projeleri üretmekteyiz.
Toplam kalite hedefimiz doğrultusunda, ‘’Sürekli İyileştirme’’ anlayışı ile hizmet kalitemizi
çalışanlarımızın katılımı ile geliştirmeyi, sektöründe kalite açısından örnek bir kuruluş olmak için
müşteri memnuniyetini, yasalara ve ilgili tarafların şartlarına uyarak sürekli en üst düzeyde tutmaya çalışmaktayız. Bünyesinde barındırdığı uzman kadrosu ve gelişmiş yazılım, donanım altyapısına sahip firmamız, ulaşım sektöründe çağdaş ve çevreci çözümler için, en yeni teknolojileri en etkili ve doğru şekilde kullanarak, Türkiye’de ve Dünya’da ulaşım konusunda standartlar oluşturulmasına katkı sağlamak için profesyonellerin bir araya geldiği bir çatıdır.
Kadromuzda şehir plancısı, inşaat mühendisi, ulaşım plancısı, ekonomist, mimar, harita mühendisi, endüstri mühendisi gibi birçok farklı meslek dalından oluşan takım arkadaşlarımızla firmamız disiplinler arası bir yapıya sahiptir. Firmamızın iç organizasyonu beş departmandan oluşmaktadır,
 Ulaşım Planlaması
 Raylı Sistem Mühendisliği
 Trafik Mühendisliği
 Karayolu ve Sanat Yapıları Mühendisliği
 Müşavirlik Hizmetleri

 

Vizyonumuz

Vizyonumuz


• Hızlı ve Güvenli Erişim
• Sürdürülebilir Bir Kentsel Yaşam
• Araç Odaklı Yerine İnsan Odaklı Planlama
• Doğru Ulaşım Modlarının Seçimi ve Entegrasyonu ile Çevre Dostu Çözümler
• Finans Kaynaklarının En Verimli Şekilde Kullanılması

Şirket Politikamız

Boğaziçi Proje; Çağdaş proje teknolojilerini en etkili ve doğru bir şekilde kullanarak, kullanıcıların fiziksel kaynak yönetimlerine yardımcı olan, Türkiye’de bir standart oluşmasına katkı vermeye çalışan, profesyonellerden oluşan bir ekip ile müşterilerine hizmet vermeyi misyon olarak benimsemiş, toplam kalite hedefimiz doğrultusunda, ‘’Sürekli İyileştirme’’ anlayışı ile hizmet kalitemizi geliştirmeyi, müşteri memnuniyetini, yasalara ve ilgili tarafların şartlarına uyarak sürekli en üst düzeyde tutmayı; İş sağlığı ve güvenliği ile çevreye yasaların üstünde bir titizlikle özen göstermeyi; hizmet kalitemizi geliştirme çalışmalarını tüm çalışanların katılımı ile desteklemeyi; yönetim sistemlerinin devamlılığını sağlamak ve sürekli gelişmeyi şirket politikası olarak görüyoruz.

Çalışanlarımızın, tedarikçilerimizin ve içinde yaşadığımız sosyal çevrenin bilincini geliştirerek kirliliği azaltacağımıza; hep birlikte yaşanılabilir bir dünyayı oluşturacağımıza inanıyoruz. Mutlu insanların yaşadığı, temiz çevreyi yasaların öngördüğü asgari şartların üstünde bir itina ile koruyan ve çevre kirliliğini azaltmak için çaba sarf eden çalışanlarımızın katılımları doğrultusunda faaliyetlerimizi yöneterek, sektöründe kalite açısından örnek bir kuruluş olmak için tüm gücümüzle çalışmaktayız.

Şirket Politikamız